Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh, ul. Východná

Cena: 123 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Východná
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:68 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:7 / 7
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110590
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh, ul. Východná

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=fHfYqxaiHCd

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/q7opucTupZk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh, ul. Východná. Byt o rozlohe 68 m2 sa nachádza na 7.p/7 v zateplenom panelovom bytovom dome s rekonštrukciou strechy. Byt je v pôvodnom stave, s výnimkou plastových okien, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. K bytu prináleží aj loggia s východom z obývacej izby s veľmi pekným výhľadom. Byt je príjemne presvetlený, okná má z dvoch svetových strán. Zároveň k bytu prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

 


Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.