Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10.

Cena: 450 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Hviezdoslavova
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:0 m2
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110574
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj lukratívna komerčná budova vhodná pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=J6gifYukH9A

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu vhodnú pre investičný zámer, priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova 10. Jedná sa o 3-podlažný dom na pozemku o rozlohe 133 m2, kde suterén o rozlohe 70 m2 tvorí priestor vhodný pre bar s dvomi sociálnymi zariadeniami, priestor je aktuálne dlhodobo prenajatý ako bar.  Prízemie o rozlohe 90 m2 tvorí obchodný priestor s priamym vstupom z pešej zóny s automatickými vstupnými posuvnými dverami,  klimatizovaný 2 klimatizačnými jednotkami, so samostatným meračom elektriny, taktiež je aktuálne prenajatý, ideálne keby obaja nájomníci mohli v nájme pokračovať.  1. poschodie o rozlohe 90 m2  tvorí priestor vhodný pre kancelárske účely, ktoré tvoria dve samostatné kancelárie a 1 otvorený priestor s dvomi sociálnymi zariadeniami, z toho 1 menšia kancelária má vlastné sociálne zariadenie,  taktiež klimatizovaný dvomi klimatizačnými jednotkami,  kde sídli aktuálne naša realitná kancelária.  Dispozíciu nehnuteľnosti si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke.  Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, el.energiu, vodu, plyn, kanalizáciu, vykurovanie plynové, v budove je alarm a kamerový systém.


EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj lukratívnu komerčnú budovu priamo v centre Trenčína, ulica Hviezdoslavova. Jedná sa o 3-podlažný dom so zastavanou plochou 133 m2, kde suterén tvorí priestor vhodný pre bar so samostatným sociálnym zariadením, prízemie tvorí obchodný priestor s priamym vstupom z pešej zóny s automatickými vstupnými posuvnými dverami,  1. poschodie tvorí priestor vhodný pre kancelárske účely. Dispozíciu nehnuteľnosti si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke.  Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, el.energiu, vodu, plyn, kanalizáciu.

Maklér:

makler
Maklér:Juraj Bartanus
Telefón:+421903408597
E-mail:bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.