Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v Trenčianskej Turnej, časť Hámre.

Cena: 390 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Turná
Ulica:Trenčianska Turná
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:119 m2
Plocha pozemku:653 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110568
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v Trenčianskej Turnej, časť Hámre.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=VtmHidAPy3B

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/ss91UZn0r9k

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v Trenčianskej Turnej, časť Hámre. Jedná sa o jednopodlažný, nepodpivničený rodinný dom s garážou a terasou, ktorý je postavený na rovinatom a slnečnom pozemku o rozlohe 653 m2. Užitková plocha domu je 119 m2. Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček, studňa a predpríprava na závlahový systém. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, el. energia, kanalizácia, plyn), vykurovanie podlahové, prostredníctvom kondenzačného plynového kotla. Dom bol postavený v roku 2018. Dispozíciu domu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke.  V prípade záujmu o kúpu v dome zostáva: kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi + zariadenie spálne, ostatné zariadenie po dohode s majiteľom.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.


Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.