Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj exkluzívny stavebný pozemky s rozlohou 380 m2v krásnej prírode pri Trenčianskych Tepliciach

Cena: 55 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Teplice
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:380 m2
 
ID inzerátu:12211111115110555

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!!       

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/H3qOFzWsGfw

Ponúkame Vám na na predaj exkluzívny stavebný pozemok pre Váš vysnívaný rodinný dom v kráse prírody a dostupnosti ku kompletnej občianskej vybavenosti v novovybudovanom projekte Kaňová, ktorá sa nachádzajú pred Trenčianskymi Teplicami. Mesto Trenčianske Teplice ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, škola, škôlka, obchody, reštaurácie, pošta, lekár a zároveň čaro krásneho kúpeľného mesta. Z Kaňovej je výborná dopravná vzdialenosť na všetky smery, vrátane nájazdu na diaľnicu D1. Projekt umožňuje veľkú variabilitu a kombináciu pozemkov Vášho vysnívaného bývania. Pozemky sú aktuálne vo výstavbe s plánovaným dokončením a kolaudáciou 3/2023. Pozemky budú odovzdané s inžinierskymi sieťami – elektrika, plyn, voda, kanalizácia a optika od Telekomu, kompletnou vybudovanou obojstrannou komunikáciou, chodníkmi, osvetlením, dopravným značením a centrálnym miestom pre ukladanie komunálneho triedeného odpadu. V okolí sa pracuje na dokončeni cyklotrasy, ktorá prepojí obec Trenčiansku Teplú s Trenčianskymi Teplicami. Ak túžite po krásnom bývaní v srdci prírody v novej obytnej časti, tak nás neváhajte kontaktovať.

 Cena pozemku je 55 000 € s DPH

Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!!       

          

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Lacko
Telefón:+421907447676
E-mail:fabova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.