Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj garáž s parkovacím státím v Trenčíne, ul. Jána Halašu

Cena: 39 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Jána Halašu
Kategória:Malé objekty, garáže
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110518

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj garáž s parkovacím státím v Trenčíne, ul. Jána Halašu - sídlisko JUH. Jedná sa o murovanú garáž v radovej zástavbe garáží o rozlohe 21 m2 s automatickou elektrickou sekčnou bránou. Strecha garáže tvorí parkovacie miesto. Vybavením garáže je pripojenie na el. energiu, bez montážnej jamy, je kompletne vymaľovaná, vydláždená.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!


Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:+421917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.