Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 7-izbový rodinný dom v obci Mníchova Lehota.

Cena: 320 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Mníchova Lehota
Ulica:Mníchova Lehota
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:180 m2
Plocha pozemku:594 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110511
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 7-izbový rodinný dom v obci Mníchova Lehota.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=k7rTnH3BBiW

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/crR5JQLZRlM

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 7-izbový rodinný dom v obci Mníchova Lehota. Dom sa nachádza priamo v centre obce Mníchova Lehota, na pozemku o rozlohe 594 m2. Pozemok je z veľkej časti rovinatý, úplne zadná časť je mierne svahovitá.  Dom bol postavený v 70. rokoch, zrekonštruovaný bol v roku 2013. Rekonštrukcia pozostávala z výmeny okien za plastové, nové podlahy, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, 2 kúpeľne s WC s novou sanitou a obkladmi, strecha, zateplenie.  Dispozíciu domu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. Dom je napojený na vodu, el. energiu a plyn, kanalizácia sa v obci ešte len bude budovať. Dom je dvojpodlažný, kompletne podpivničený, podpivničená časť je tiež obytným priestorom. V spálni na 1. poschodí je klimatizácia. Vykurovanie ústredné, plynovým kondenzačným kotlom. Za domom je vydláždená plocha s markízou. Na pozemku sa nachádza staršia garáž s elektronickou bránou a za garážou sa nachádzajú 2 hospodárske miestnosti. Vstupná brána na pozemok je taktiež elektronická. V prípade záujmu o kúpu v dome zostáva kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, ostatné veci podľa dohody s vlastníkom. Maklér odporúča vidieť!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.