Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na prenájom 4-izbový byt, TN, časť Noviny o rozlohe 103 m2 s garážou.

Cena: 950,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:J. Zemana
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:103 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 3
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110498
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na prenájom 4-izbový byt, TN, časť Noviny o rozlohe 103 m2 s garážou.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=A5h8gzgEZX5

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/-hb5qhfO1WU

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu!!!

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na prenájom 4-izbový byt o rozlohe 103 m2  s garážou 16 m2 s dvomi veľkými terasami, nachádzajúci sa v Trenčíne, časť Noviny, ul. J.Zemana. Byt sa nachádza na 1.p., bytového domu s priľahlým pozemkom, ktorý je kompletne oplotený a vstup je diaľkovo ovládanou elektronickou bránou. Bytový dom sa nachádza vo veľmi tichej lokalite, kúsok od centra a výbornou dostupnosťou k obchodnej vybavenosti, blízko detské ihriská. Byt sa prenajíma zariadený, zariadenie si môžte pozrieť na priloženej fotodokumentácii.  Zároveň dispozíciu môžte vidieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Byt má podlahové vykurovanie. Byt je voľný ihneď k nasťahovaniu. Výška mesačného nájmu bez energií je 950,- € + energie 265,- €. Záloha za energie sa bude 1x ročne vyúčtovávať na základe skutočnej spotreby. V tejto zálohe za energie je započítaná aj cena za internet a televíziu.  Doba nájmu je minimálne 12 mesiacov a nie je možnosť v byte chovať zvieratá. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jeden mesačný nájom + depozit vo výške 1900,- €.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.