Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na prenájom obchodný priestor s rezlohou 42 m2 v Trenčíne

Cena: 500,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Námestie sv. Anny
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:42 m2
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110491

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor s rozlohou 42 m2 v Trenčíne na ulici Námestie sv. Anny v zrekonštruovanej budove. Priestor je predpripravený na prevádzku kaviarne, ale je vhodný aj ako obchodný, alebo priestor pre služby, kaderníctvo, kozmetika. Priestor má výklady, terasku a veľmi dobrú dostupnosť na pešo aj autom. V tesnej blízkosti je autobusová záastavka. Priestor je predpripravený na prevádzku kaviarne, kde spĺňa všetky požadované kritéria, rekuperácia, 4 umývadlá, WC, výlevla, pivnica ( sklad), profesionálny kávovar a ostatné technické vybavenie. V priestore je zabudovaná klimatizácia, bezpečnostná mreža, kamerový systém. 

Cena nájmu je 500 ,-€ s DPH / mesačne + energie.

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Fabová
Telefón:+421907447676
E-mail:fabova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.