Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom Centrum II.

Cena: 129 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Centrum II.
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:52 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:11 / 11
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110468

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj menší, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Centrum II. 98/66. Byt s úžitkovou plochou 52 m2 je situovaný v panelovom bytovom dome na 11. poschodí z 11 s dvomi novými výťahmi. 

K bytu patrí rozmerný balkón a pivnica v suteréne. Osadené sú bezpečnostné a protipožiarne dvere.

Byt bude po úplnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, zmena dispozície, podlahy, dlažby, všetky rozvody, radiátory, sadrokartónové stropy s bodovým svietením, nová kúpeľňa vrátane sanity, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, odkladacie priestory.

Stav bytu novostavba, po rekonštrukcii nikým obývaný.

Bytový dom je po kompletnej revitalizácii vrátane strechy, zateplenia, bezbariérového vstupu, nových výťahov, vstupu do domu.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 130€

Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Lokalita je pokojná, v tesnej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Vzdialenosť do centra je cca. 5min. pešou chôdzou.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Fabová
Telefón:+421907447676
E-mail:fabova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.