Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici, ul. Sad duklianskych hrdinov.

Cena: 82 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Nová Dubnica
Ulica:Sad duklianskych hrdinov.
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:50 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 4
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110402
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj  2-izbový byt v Novej Dubnici, ul. Sad duklianskych hrdinov.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=Jeq563PsL6d

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/AFjRxJRPnDU

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj  2-izbový byt v Novej Dubnici, ul. Sad duklianskych hrdinov. Byt o rozlohe 50 m2 sa nachádza na 2. poschodí  zatepleného panelového bytového domu  s nedávnou rekonštrukciou stúpačiek. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien za plastové, ostatné veci sú v byte pôvodné, ideálne na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu, byt nemá balkón, v suteréne taktiež spoločná kočikáreň. Dispozíciu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. Bytový dom sa nachádza vo veľmi príjemnom a tichom prostredí.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO


Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.