Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

''REZERVOVANÝ''! Na predaj pozemok schválený pre dvojpodlažný rodinný dom v Trenčíne časť Belá

Cena: 105,00 €/m2
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Pozemky
Vodovod:nie je
Elektrina:pri pozemku
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:nie je
Plocha pozemku:662 m2
 
ID inzerátu:12211111115110400

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na predaj rovinatý a slnečný stavebný pozemok parc.č. 633/2 orná pôda o rozlohe 662 m2, nachádzajúci sa v Trenčíne, katastrálne územie Trenčianske Biskupice (za TESCOM), časť Belá, konkrétnejšie za predajňou TOYOTA, na vedľajšom pozemku už stojí rodinný dom. Prístupová cesta je z pozemku vo vlastníctve Mesta Trenčín.  V tesnej blízkosti pozemku je prípojka elektrickej energie, pripojenie na verejný vodovod nie je, potreba vykopania vlastnej studne (hĺbka vody je v 10 metroch), pripojenie na plyn vzdialenejší od pozemku, kanalizácia na pozemku nie je, treba si spraviť vlastnú žumpu. Podľa zistených faktov, pripojenie na elektrinu postačuje, nakoľko je veľmi ekonomicky výhodné aj podlahové elektrické vykurovanie, ktoré na dom s úžitkovou plochou 120 m2 vychádza mesačne cca 60 €. Toľko sa platí aj pri vykurovaní plynom, pritom odpadá povinnosť revízií plynu, kotla, komína. V roku 2019 je hneď pri pozemku plánované umiestnenie optickej siete.  Máme potvrdenie z Mesta Trenčín -  územnoplánovaciu informáciu, že daný pozemok je územím definovaným regulatívom UB 01 - obytné územie - rodinné domy, s maximálnou výškou zástavby 2 nadzemné podlažia + strešné podlažie, ktoré môže byť riešené buď formou podkrovia alebo pri plochej streche formou osadeného podlažia. Maximálna zastavanosť je až 40%, podiel zelene stanovený na 50%.  Zároveň medzi ďalšie vyhovujúce funkcie výstavby patria zariadenia obchodu, verejného stravovania a nerušiacich nevýrobných služieb pre obyvateľstvo, malé ihriská pre neorganizovaný šport atď. K vhodným funkciám patria napr. malé ubytovacie zariadenia penziónového typu, menšie zariadenia administratívy, drobná remeselná výroba. V blízkosti pozemku je vysielač mobilného operátora, k dispozícií máme protokol o meraní intenzity elektrického poľa, namerané hodnoty vyhovujú a nie sú nebezpečné.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.