Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj novostavba 4-izbového bungalovu s garážou v Trenčianskych Miticiach.

Cena: 210 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Mitice
Ulica:Trenčianske Mitice
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:0
Úžitková plocha:86 m2
Plocha pozemku:728 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110392

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu s garážou  v Trenčianskych Miticiach postaveného na pozemku  o celkovej rozlohe 728 m2 (šírka pozemku cca 30 m, dĺžka 25 m). Stavba rodinného domu sa nachádza len 10 minút autom od mesta Trenčín, 15 minút od Bánoviec nad Bebravou.  Plánované dokončenie jar 2022. Rodinný dom je možné kúpiť  v stave holodom, ale je možnosť dostavby u developera podľa vlastných predstáv. Dom má rozmery 8 m x 13 m  + terasa 20m2. Dom je napojený na IS: voda, elektrina. Konštrukcia: tehla porotherm . Fasáda: silikónová, škrabaná, zateplenie 15 cm polystyrén. Okná: plastové 6 komorové s prípravou na exteriérové žalúzie. Strecha: škridla, podkrovie ako odkladací priestor. Kúrenie: podlahové, tepelné čerpadlo. Ohrev vody: elektrický kotol. Odpad odvedený do žumpy. Elektroinštalácia na 400 V, predpríprava na klimatizáciu v obývacej miestnosti. Vchodové dvere: plastové, štandardné. Terasa: zámková dlažba. V cene domu dve vydláždené parkovacie miesta pred domom. Stav holodom: základ, obvodové murivo, strešná konštrukcia, zateplenie s fasádnou omietkou, okná (príprava na exteriérové žalúzie), vchodové dvere, elektroinštalácia (vypínače, zásuvky) , voda, odpady, kúrenie, potery, omietky, terasa, okapový chodník, parkovacie státie. Pozemok bude neoplotený. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí v tesnej blízkosti prírody.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.