Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom, sídlisko Centrum I. Byt o rozlohe 80 m2.

Cena: 121 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Centrum I.
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:80 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:5 / 7
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110384
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom, sídlisko Centrum I. Byt o rozlohe 80 m2.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=NNGRymrpFBH

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/wwMFzPXG6gg

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom, sídlisko Centrum I. Byt o rozlohe 80 m2 sa nachádza na 5.p. panelového bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou od vymurovania bytového jadra, výmeny okien, výmeny elektrických rozvodov, zníženia stropov sadrokartónovým podhľadom až po výmenu vstupných dverí za bezpečnostné. Byt má dva balkóny, jeden z obývacej izby, jeden z kuchyne, pivnicu v suteréne bytového domu. Byt je veľmi príjemne presvetlený, keďže má okná z dvoch svetových strán, každá izba je samostatná, nie je priechodzia. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Byt je ihneď k dispozícii, byt zostáva zariadený tak, ako je vidieť na priloženej fotodokumentácii, okrem zopár vecí, ktoré si majiteľ berie.  V blízkosti bytového domu je kompletná obchodná a občianska vybavenosť. Maklér odporúča vidieť!!!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.