Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne, ul. Piaristická.

Cena: 60 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Piaristická
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
Úžitková plocha:25 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:3 / 3
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110383
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne, ul. Piaristická.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=MWAXpXgWzDj

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/NW3KiXZ_yLw

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne, ul. Piaristická. Byt o rozlohe 25 m2 sa nachádza na 3.p.  Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, výmena okien za plastové, bezpečnostné vstupné dvere zn. ADLO, plávajúce podlahy.  Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na virtuálnej 3D prehliadke, Kúrenie je ústredné zo spoločnej kotolne, ohrev teplej vody plynovým prietokovým ohrievačom, ktorý sa nachádza priamo v byte. Bytový dom nemá výťah, byt nemá balkón, ale prináleží k nemu murovaná pivnica v suteréne bytového domu. V prípade záujmu o kúpu v byte zostáva skriňa v obytnej miestnosti, chladnička, práčka, kuchynská linka so sporákom. Výhodou bytu je veľmi tichá a zaujímavá lokalita, päť minúť pešo do centra mesta, do nemocnice, k obchodnej aj občianskej vybavenosti. Maklér odporúča vidieť!!!!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.