Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom v obci Trenčianska Teplá, časť Príles.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Teplá
Ulica:Príles
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:4
Úžitková plocha:150 m2
Plocha pozemku:2752 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110382
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinný dom v obci Trenčianska Teplá, časť Príles.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=4Zc994Zve6Q

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/fFtkWacP1MA

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Trenčianska Teplá, časť Príles č. 18. Dom bol skolaudovaný v roku 1964.

Dom je situovaný na pozemku o výmere 2752 m2, úžitková plocha je cca. 150 m2, zastavaná plocha 112 m2.

Dom je postavený z pálenej tehly, skladá sa z dvoch nadzemných podlaží a čiastočného podpivničenia so skladom a kotolňou.

1. nadzemné podlažie tvorí: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, chodba a veranda.

2. nadzemné podlažie: manzardka cca. 12 m2, možnosť dobudovania podkrovia.

Dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D prehliadke, prípadne video prezentácii.

Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Stropy aj podlahy sú zhotovené zo železobetónovej dosky, strecha je sedlová osadená škridlou. Kúrenie bolo pôvodne na pevné palivo, v súčasnosti je odpojené a demontované. Podlahy v dome sú drevené zrepasované, okná pôvodné dvojité.

Dom je napojený na elektrickú energiu, voda je dodávaná z kopanej studne s čerpadlom a domácou vodárňou, obecný vodovod je vyvedený v vodomernej šachte na pozemku, je potrebné ho napojiť na dom. Plynové pripojenie je vyvedené na pozemku. Odpad je riešený s dvojitým betónovým septikom/žumpou s trativodom.

Na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa a dva skladové priestory.

Lokalita Príles je pokojná, blízka dostupnosť k aktívnemu aj pasívnemu odpočinku.

Pripojenie na diaľnicu D1 je cca. 2km, tiež mestá Dubnica nad Váhom a Nová Dubnica cca. 2km. Krajské mesto Trenčín sa nachádza vo vzdialenosti 10km, Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice cca. 5km.  

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:+421917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.