Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj polyfunkčný objekt Bánovce nad Bebravou, ul. Radlinského

Cena: 305 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Bánovce nad Bebravou
Obec:Bánovce nad Bebravou
Ulica:Radlinského
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:20
Úžitková plocha:814 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110380
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj polyfunkčný objekt Bánovce nad Bebravou, ul. Radlinského

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=zZHxUbjUpAH

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/b4DAHeE1FJE

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-podlažnú  polyfunkčnú budovu v centre Bánoviec nad Bebravou,  vhodnú na podnikanie s 5-izbovým bytom na bývanie. Polyfunkčná budova je postavená na pozemku o rozlohe 496 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje 361 m2.  Budova je kompletne zrekonštruovaná, dispozične riešená tak, že priestory sú navzájom priechodné, Prvé podlažie tvorí obchod s kanceláriou, skladom, chodby a WC s prechodom do podnikateľských dielní. Nad obchodom sa nachádza 5-izbový byt, ktorý pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a WC, na ďalšom podlaží sú ďalšie 3 obytné miestnosti + kúpeľňa + WC. Časť podnikateľských dielní tvorí:: 1 podlažie: schodisko, dielňa o rozlohe 165,61 m2, sklad + garáž o rozlohe 79,8 m2. 2. podlažie: dielňa + kancelária + šatňa, spolu o rozlohe cca 250 m2. Polyfunkčný dom je napojený na všetky inžinierske siete, el. energia, voda, plyn, kanalizácia. Vykurovanie je riešené dvomi samostatnými plynovými kotlami + vykurovanie v dielňach plynovými gamatkami. Na dvore o rozlohe 135 m2 je možnosť parkovania 4 vozidlám, bezproblémový prístup z asfaltovej prístupovej cesty. Priestory sú kompletne vypratané s výnimkou kuchynskej linky v byte a obchodu, ktorý je v súčasnosti v prenájme.   Prosíme o vyžiadanie obhliadky len vo vážnom záujme, orientujte sa podľa priloženej virtuálnej prehliadky. MAKLÉR ODPORÚČA!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.