Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 2-izbový byt v Trenčíne, ulica Kyjevská, sídlisko Juh.

Cena: 89 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Kyjevská
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:45 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 7
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110365
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 2-izbový byt v Trenčíne, ulica Kyjevská, sídlisko Juh.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=kVjqddWB5Aj

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/ewq_-aJgR_s

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v Trenčíne, ulica Kyjevská, sídlisko Juh. Byt o rozlohe 45 m2 sa nachádza na 1.poschodí zo 7 panelového bytového domu. Byt má murované jadro so sprchovým kútom a samostatné WC, okná sú vymenené za plastové a v celom byte je laminátová podlaha. . Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. Byt má 1 loggiou s vchodom z obývačky, zároveň v obývačke je aj klimatizačná jednotka. K bytu prináleží latková pivnica  v suteréne bytového domu. V prípade kúpy zostáva všetko zariadenie tak, ako je vidno na priloženej fotodokumentácii, okrem televízora a práčky. Mesačné náklady sú 120 €/2osoby + el. energia. Byt je orientovaný na západ. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.