Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Záblatí, výstavba Ku kyselke.

Cena: 255 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:záblatie
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:607 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110353

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Záblatí, Ku kyselke. Jednopodlažný rodinný dom leží na rovinatom pozemku o výmere 607 m2 (p.č. 1063/43). Úžitková plocha domu je 100 m2, zastavaná 160 m2.

Dom tvorí: zádverie s technickou miestnosťou a WC, obývacia s kuchyňou, hlavná kúpeľňa, 3 izby, k domu sú k dispozícii dve terasy, každá 17 m2, z toho jedna je zastrešená.

Obvodové murivo je Porfix 30cm plus 15cm zateplenie.

6 komorové plastové okná s trojitým tesnením a trojsklom vo farbe antracit.

Komín s prípravou na krbové kachle.

Kúrenie elektrické podlahové.

Dom sa predáva v štádiu Holodom s možnosťou dokončenie na kľúč.

Pripojený je na kanalizáciu, elektrickú energiu a obecný vodovod. (dom má podružný merač vody) 

Plánované dokončenie je apríl 2022.

Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:+421917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.