Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 3-izbový byt v Trenčianskych Stankovciach.

Cena: 107 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Stankovce
Ulica:Trenčianske Stankovce
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:85 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 2
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110351
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 3-izbový byt v Trenčianskych Stankovciach.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=b5g1H4oALVn

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/NCnTSuemXw4

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastným vykurovaním v Trenčianskych Stankovciach. Byt o rozlohe 85 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zateplenom tehlovom bytovom dom. Bytový dom sa nachádza v slepej uličke, čo znamená, že je vo veľmi tichom prostredí a s minimálnym pohybom áut. V byte sú  vymenené plastové okná. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Byt je veľmi pekne presvetlený, má okná z dvoch svetových strán, zároveň má 2 balkóny. K bytu prináležia aj 2 murované pivnice v suteréne bytového domu. Zo zariadenia v byte zostáva kuchynská linka, ostatné zariadenie po dohode s majiteľom bytu. Maklér odporúča vidieť!!!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.