Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Banka, okres Piešťany o rozlohe 633 m2.

Cena: 126 600,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Banka
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:633 m2
 
ID inzerátu:12211111115110325

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Lokalizácia  TU.

https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/gkV8N

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Banka, okres Piešťany o rozlohe 633 m2. Jedná sa len o mierne svahovitý pozemok priamo v centre obce, 5 minút pešo do kúpeľnej časti Piešťan. Inžinierske siete - el.energia, plyn, kanalizácia, voda na pozemku. V blízkej budúcnosti bude k pozemku privedený aj optický internet. Dĺžka pozemku je 44 m, predná šírka je 17 m a zadná šírka 12 m.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

Maklér:

makler
Maklér:Juraj Bartanus
Telefón:+421903408597
E-mail:bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.