Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v blízkosti centra Trenčína, Legionárska ulica.

Cena: 107 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Legionárska
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:54 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:6 / 9
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110314

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Trenčíne, Legionárska ulica č.39. Byt s úžitkovou plochou 54 m2 je situovaný v panelovom bytovom dome na 6. poschodí z 9 s novým výťahom.

K bytu patrí balkón a pivnica v suteréne. Osadené sú merače tepla.

Byt bude po úplnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, zmena dispozície, podlahy, dlažby, všetky rozvody, radiátory, sadrokartónové stropy s bodovým svietením, nová kúpeľňa vrátane sanity, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, odkladacie priestory. Ohrev teplej vody zabezpečuje prietokový ohrievač so zásobníkom na teplú vodu.

Stav bytu novostavba, po rekonštrukcii nikým obývaný.

Byt bude riešený  v dekóre, ako vidieť z priložených ilustračných fotografií.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 105€/2 osoby.

Byt je orientovaný na juho - západ.

Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Dôležité: Byt bude k dispozícii koncom Júna 2021, obhliadky aj rezerváciu je možné robiť okamžite.

Lokalita je pokojná, v tesnej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Vzdialenosť do centra je cca. 10min. pešou chôdzou.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:+421917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.