Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na ulici Hviezdoslava v Trenčíne. Jedná sa o prednú časť predajne KODAK EXPRESS o rozlohe cca35m2.

Cena: 400,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Hviezdoslavova
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:35 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110306
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na ulici Hviezdoslava v Trenčíne. Jedná sa o prednú časť predajne KODAK EXPRESS o rozlohe cca35m2.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=FDk9Mdq8222

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/JMqeM0D-8mo

Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!!

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na ulici Hviezdoslava 10 v Trenčíne. Jedná sa o prednú časť predajne fotoslužby KODAK EXPRESS o rozlohe cca 35 m2, kde je teraz aktuálne v prenájome do 31.5.2021 predajňa PROTEINWORLD.   Predajňa fotoslužby zostane naďalej zachovaná,, takže predajne budú spoločne v jednom priestore, a tým pádom Vaša prevádzka by bola priechodzia pre zákazníkov fotoslužby.  Cena prenájmu je 400 € mesačne bez DPH + energie podľa charakteru prevádzky.  Predajňa je otvorená od pondelka do piatku v čase od 8.30 do 17.00 hod. V prípade potreby môže byť otvorená aj dlhšie. Keďže priestor bude spoločný, je možnosť vzájomného zastúpenia predavačiek.

 

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.