Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 2-izbový byt so zastrešeným parkovacím miestom v Trenčíne, ul. Saratovská

Cena: 115 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Saratovská
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:44 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:4 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110286
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 2-izbový byt so zastrešeným parkovacím miestom v Trenčíne, ul. Saratovská

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=CvEESFNLNd6

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/jMzHfUHfX5E

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt so zastrešeným parkovacím miestom v Trenčíne, ul. Saratovská, v novostavbe bytového domu GEMINIM o rozlohe 44 m2, nachádzajúci sa na 4. poschodí zo 7. V celom byte je podlahové vykurovanie, k bytu prináleží balkón, pivnica na rovnakom podlaží ako byt.. Byt je vybavený klimatizačnou jednotkou v obývacej izbe. Dispozíciu bytu si môžte pozrieť na priloženej virtuálnej prehliadke. Byt zostáva kompletne zariadený tak,  ako je vidno na priloženej fotodokumentácii a virtuálnej prehliadke. Výhodou bytu je poloha vo veľmi tichom a príjemnom prostredí, s veľmi pekným výhľadom z balkóna. V blízkosti bytového domu kompletná obchodná aj občianska vybavenosť (škola, škôlka, zastávka MHD, OC Južanka). Cena parkovacieho miesta je 7.000,- €, nie je zahrnutá v cene nehnuteľnosti. Maklér odporúča vidieť!!!


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.


Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:+421903771084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.