Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj pekný 4 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Pod Hájom.

Cena: 120 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Pod Hájom
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:82 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:12211111115110269
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj pekný 4 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Pod Hájom.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=cprRU5Gxwpr

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/LRV_U0ks5sc

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Pod Hájom č.15. Byt s úžitkovou plochou 82 m2 je situovaný v panelovom bytovom dome na 2. poschodí zo 7 s výťahom. K bytu patrí lóggia a pivnica v suteréne. Osadené sú bezpečnostné dvere a merače tepla.

Naplánovaná je revitalizácia bytového domu, ktorá bude zahŕňať: zateplenie, rekonštrukcia strechy a lóggii, výmena domových rozvodov (stupačky) a výťahu. 

Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 8 rokmi: komplet nové rozvody, bezpečnostné dvere, znížené podhľady, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy, dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, štaník.

Nové okná boli osadené v roku 2020.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 140€.

Podrobné dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D priehliadke, alebo video prezentácii.

Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

V tesnej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:+421917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.