Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj Starší rodinný dom v centre Ilavy.

Cena: 108 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Ilava
Ulica:Košecká
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:190 m2
Plocha pozemku:680 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110243
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj Starší rodinný dom v centre Ilavy.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

Pravá časť domu         https://my.matterport.com/show/?m=jgbifRk6Feb

Ľavá časť domu          https://my.matterport.com/show/?m=g51MsAD7Ye7  

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/ziiRSD-ESO0

EXKLUZÍVNE iba u nás na predaj starší rodinný dom v centre okresného mesta Ilava o rozlohe 190m2 na pozemku 680 m2. Dom je vhodný na podnikateľské účely, je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa, postavený je z tehly a je podrezaný. Dispozične pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a komory. K domu prislúcha aj nová prístavba s vlastným vstupom a s ďalšou obytnou jednotkou (izba, kuchyňa a kúpeľňa s WC). Dispozíciu domu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Pri dome sa nachádzajú aj hospodárske miestnosti a za domom je záhrada. Dom je pripojený na všetky IS. V blízkostí je výjazd na diaľnicu D1.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO..

Maklér:

makler
Maklér:Slávka Vojtková
Telefón:+421918954368
E-mail:vojtkova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.