Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj PIZZERIA - Lysá pod Makytou

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Lysá pod Makytou
Ulica:
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:reštaurácia
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Vek objektu:0
Úžitková plocha:360 m2
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110232
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj PIZZERIA - Lysá  pod Makytou

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=CdeGRPbXiVa

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/r43wPnjSMeo

Exkluzívne iba u Nás ponúkame na predaj PZZERIU v obci Lysá pod Makytou – okres Púchov. Napohľad síce nenápadná, ale vo vnútri veľkým priestorom. Predáva sa s kompletným zariadením, výmera pozemku je 801 m2, zastavaná plocha 360 m2. Čiastočne zrekonštruovaná reštaurácia s možnosťou prerobenia bytovej jednotky v podkroví o rozlohe 120 m2. Stavba z tehly so sedlovou strechou. Reštaurácia má priestranné nádvorie so záhradnou terasou o výmere 150 m2 s priestorom pre deti - detské ihrisko.

Podlažie: Priestor je rozdelený do štyroch reštauračných zón. Pri vstupe do pizzerie Vás privíta čistý a priestranný priestor, ktorý je vybavený barovým pultom s posedením, (za barovým pultom sa nachádza vchod do pivnice - 20m2), kuchyňa –  pizza pec), odtiaľ je otvorený centrálny priestor, ktorý je dotvorený veľkým krbom, ďalšie dve miestností s možnosťou posedenia, v jednej z nich sa nachádza biliardový stôl.

Samozrejmosťou je sociálne zázemie pre dámy a pánov, 2 x toaleta pre hostí, 1x toaleta pre personál. Vykurovanie zabezpečuje kotol na tuhé palivo. Vzduchotechnika, televízor, internetové pripojenie sú súčasťou vybavenia.

Parkovanie v blízkostí reštaurácie.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

Maklér:

makler
Maklér:Slávka Vojtková
Telefón:+421918954368
E-mail:vojtkova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.