Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Slopná.

Cena: 59 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Slopná
Ulica:Slopná
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:124 m2
Plocha pozemku:372 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110183
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Slopná.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=SxWMQhYiZaR

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/xfcHNVXwDPM

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Slopná pri Považskej Bystrici. Dom stojí na pozemku o rozlohe 372 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje 124 m2. Jedná sa o jednopodlažný, čiastočne podpivničený objekt v pôvodnom stave. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, z troch obytných miestností, kuchyne a špajze. Dom je napojený na el. energiu a plyn. Voda zo studne. Vo dvore je malá hospodárska časť, WC suchá toaleta, žumpa nie je. V blízkosti turistická oblasť: Strážovské vrchy, neďaleko obec Čičmany, Mojtín, Zliechov. Vzdialenosť do Pov. Bystrice 10 km, Púchov 10 km, pripojenie na D1 8 km.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!


+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Slávka Vojtková
Telefón:0940 960 653
E-mail:vojtkova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.