Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v Beluši.

Cena: 78 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Beluša
Ulica:Adamího
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:88 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110179
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v Beluši.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=qryaodps4py

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/TzAlr53-qTM

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v Beluši, ktorý má rozlohu 88 m2 a z toho 30 m2 sú dve pivnice. Nachádza sa na 2 poschodí nezatepleného tehlového bytového domu. Bola prevedená čiastočná rekonštrukcia, výmena dlažby, plávajúca podlaha, plastové okná. Byt má vlastné kúrenie. V blízkosti bytu sa nachádza MHD, škôlka, potraviny, lekáreň, služby .. do Púchova vzdialenosť 5 minút autom. V okolí je nádherná príroda. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Maklér odporúča vidieť. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO..

Maklér:

makler
Maklér:Slávka Vojtková
Telefón:0940 960 653
E-mail:vojtkova.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.