Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE iba u nás na predaj polyfunkčný objekt v Trenčíne, Sihoť, Opatovská ulica.

Cena: 89 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Opatovská
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:3
Úžitková plocha:74 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110177
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE iba u nás na predaj polyfunkčný objekt v Trenčíne, Sihoť, Opatovská ulica.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

Prízemie           https://my.matterport.com/show/?m=M1fSo4zPq5G

1. poschodie     https://my.matterport.com/show/?m=fsJSmx8QTs6   

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/YS--njSSHLk

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Trenčíne, Sihoť, Opatovská ulica. Objekt s podlahovou plochou 74 m2 je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 79 m2. K dispozícii je vyhradené parkovacie miesto.

Jedná sa o podpivničený, dvojpodlažný objekt, v ktorom prebehla rozsiahla rekonštrukcia - nové rozvody elektriny, vody, odpadov. Nanovo spravené steny, podhľady, podlahy.

Objekt je rozdelený na dve samostatné jednotky:

Prízemie je určené pre obchodnú/kancelársku činnosť so vstupom z ulice, 33 m2, so sociálnym zázemím a menšou miestnosťou, vstup do suterénu - môže slúžiť ako sklad.

1. poschodie tvorí 1 izbový byt o výmere 29 m2, ktorý bol novo vybudovaný ako nadstavba pôvodnej budovy. Vybudované je nové schodisko, samostatný vstup zo zadnej strany budovy. Tiež sa v byte nachádza kuchynská linka so spotrebičmi a skrinky v chodbe.

Vykurovanie je zabezpečené elektrickým kotlom s rozvodmi na prízemí do radiátorov, na poschodí je kombinácia podlahového vykurovania a radiátorov. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Juraj Bartanus
Telefón:+421903408597
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.