Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj pekný rodinný dom v obci Mikušovce pri Pruskom okres Ilava.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Mikušovce
Ulica:323
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:150 m2
Plocha pozemku:1197 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110176
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj pekný rodinný dom v obci Mikušovce pri Pruskom okres Ilava.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=y6YeYDQ41Tn

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/imMT5QIZOQE

Podrobné informácie vrátane ceny za nehnuteľnosť Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.


Exkluzívne ponúkame na predaj pekný 5 izbový rodinný dom v obci Mikušovce pri Pruskom okres Ilava. Rodinný dom je situovaný na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 1197 m2. Zastavaná plocha je 104 m2 a úžitková plocha je cca. 140 m2. Dom je tvorený dvomi nadzemnými podlažiami a podpivničením cca. 25 m2.

Uvedený rodinný dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1962. Dom je postavený z pálenej tehly.

Rekonštrukcia strechy a odkvapov sa uskutočnila v roku 2006, kedy boli založené nové dosky pod krov a strešnú krytinu Kanadský šindel plus zateplenie(nedokončene) - Nobasil 10 cm. Strop je pôvodný, Palach - potrebná rekonštrukcia.

Rekonštrukcia kúpelne a WC prebehla rovnako v roku 2006 /nove  rozvody vody , odpadov  a elektriny/. Okná sú v celom dome pôvodné drevené. 

V roku 2014 bola prevedená rekonštrukcia  plynového kúrenia, ktorá zahŕňa : novy plynový kondenzačný kotol značky Junkers, nové plynové rozvody v celom dome z medi plus nové radiátory.

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je priamy vstup do kúpelne, samostatného WC a pivnice. Z chodby sa vchádza do rozmernej jedálenskej miestnosti s kuchyňou a rozmernou komorou. Jedáleň je možné prerobiť na samostatnú izbu, prípadne obývaciu izbu. Obývacia miestnosť je otvorená a priechodná s jedálňou. Spálňa je priestranná a orientovaná na východ. Otvoreným schodiskom sa vchádza na 1. nadzemné podlažie rodinného domu, kde sa nachádzajú 2 obytné miestnosti a priestranné podkrovie . 

Rodinný dom je priestranný a ponúka budúcemu majiteľovi prispôsobenie a prípadnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa( nutná obnova z dôvodu dlhodobého nepoužívania), odpad je riešený vlastnou žumpou (v obci zatiaľ nie je zavedená kanalizácia).

Pitná voda je vedená z miestneho rezervoára, kde je napojených cca. 21 rodinných domov.

Náklady na bývanie sú cca.: plyn cca. 130€/mesiac

                                         elektrická energia cca. 22€/mesiac


Podrobné dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D priehliadke, alebo video prezentácii.


Obec Mikušovce je situovaná v pohorí Biele Karpaty, vyznačuje sa pokojnou atmosférou a výbornou dostupnosťou k aktívnemu aj pasívnemu tráveniu voľného času. Lyžiari aj turisti nájdu vyžitie v strediskách ako je Kohútka, Čertov, Homôlka, nádhernú prírodu turisti nájdu v oblastiach Vršatec, Červený Kameň. V bízkosti cca. 30km sa nachádza kúpeľné mesto Trenčianske Teplice a mesto Trenčín.

Dostupnosť k diaľnici D1 Žilina - Bratislava je cca. 12km.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.