Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na prenájom zaujímavý priestor s výkladmi a mezonetom vo vnútri, 121 m2, Dubnica nad Váhom - 105 bytovka.

Cena: 500,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Obráncov mieru
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:3
Úžitková plocha:121 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110156

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!!

Na prenájom zaujímavý priestor s výkladmi a mezonetom vo vnútri, 121 m2, Dubnica nad Váhom - 105  bytovka. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii - úplne nový. Výmera podlahovej plochy je cca 80 m2, mezonet 17 m2. Kancelária, ktorá je oddelená sklenenými dverami je samostatná a má výmeru 7,5 m2. Samostatný vstup do časti s kuchyňou a WC je s umývadlom. Výmera kuch.časti je cca 11 m2. Celý priestor je veľmi dobre presvetlený. Veľkou výhodou sú dva výklady o výmere 4,8 m2 a 2,4 m2. Vo vnútri sa nachádza otvorený mezotet so schodiskom - 17 m2. Kúrenie je riešené radiátormi - osadené merače. Energie majú vlastné merače. Klient v reále zaplatí toľko, koľko v skutočnosti minie. Celý priestor je zabezpečený. Vstup spredu od hlavnej cesty.Priestor sa dá využiť ako - kancelária, ambulancia, obchodný, pre rôzne služby. Výhodou je dobrá dostupnosť a poloha blízko centra mesta. V susedstve je kaviareň, služby a obchody. Cena nájmu bez energií je 500,-Eur. Depozit vo výške 1.000,-Eur.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.