Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt 56m2 Trenčín ul. Bavlnárska

Cena: 84 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Bavlnárska
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:56 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 4
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:4948
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt 56m2 Trenčín ul. Bavlnárska

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=3pMjmUeh73t

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/jzFHv2mw2zI

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj nezariadený 2-izbový byt na ul. Bavlnárska v Trenčíne. Byt o rozlohe 56 m2 + balkón 3.5 m2 sa nachádza na 1. poschodí zo 4, bytového domu bez výťahu. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá pozostávala z výmeny sanity, obkladov, plastových okien, výmeny podláh. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, 2 obytných miestností a kuchyne zo špajzou. Z obyvacej miestností je vstup na balkón.  Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. K bytu prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu, dielnička 10.5m2 a podiel na dvore z  rozlohy 1326m2. V blízkosti bytového domu je dobrá občianska aj obchodná vybavenosť,  rýchla dostupnosť do centra mesta. Byt sa predáva bez zariadenia ako je vidno na priloženej fotodokumentácíí. Výhodou bytu sú nízke náklady na bývanie. Maklér odporúča!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Miloš Bartanus
Telefón:0903 44 16 22
E-mail:milos.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.