Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom Trenčín- Kubra

Cena: 91 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Záhrady
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:5
Úžitková plocha:167 m2
Plocha pozemku:293 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110148
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinný dom Trenčín- Kubra

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=CZzrcq9fUxo

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/uDUmoUZODks

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v Trenčíne, časť Kubrá, ulica Záhrady. Dom stojí na pozemku o rozlohe 293 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje 110 m2. Jedná sa o dvojpodlažný, čiastočne podpivničený objekt v pôvodnom stave, s výnimkou výmeny okien do ulice za eurookná. Dom bol dostavovaný 2x do aktuálnej podoby. Prízmenie domu pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne s WC a špajze. Na 1. poschodí sú 3 obytné miestnosti a komora. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia, voda, plyn, kanalizácia). Vo dvore je prístrešok pre auto, šopa a pozostatok starej budovy s 1 miestnosťou. V pivnici vlastná studňa s čerpadlom. Dom sa nachádza v lukratívnej a veľmi vyhľadávanej  lokalite.Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO


Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.