Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj stavebný pozemok 900 m2 aj so stavebným povolením, základovou doskou, projektom na dom - vlastný, všetky IS, súkromná ulica s rampou - Kolačín - Medové Lúky.

Cena: 103 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Nová Dubnica
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:900 m2
 
ID inzerátu:111111115110116

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na predaj stavebný pozemok 900 m2 aj so stavebným povolením, základovou doskou, projektom na dom - vlastný, všetky IS, súkromná ulica s rampou - Kolačín - Medové Lúky. Pozemok sa nachádza v slepej ulici, ktorá bude odelená rampou.  Je z nej nádherný výhľad na Vršatec. Prístup budú mať iba majitelia pozemkov. Na pozemku sú všetky IS - obecná voda, kanalizácia, elektrika, plyn. Už existujúce osvetlenie ulice. Na pozemku sú už pripravené základy na dom vrátane terasy. Na stavbu je už vybavené stavebné povolenie. Je vybavené aj povolenie na výrub stromov. Celý projekt domu k dispozícii. Možnosť postaviť aj dom podľa vlastných predstáv, nakoľko táto ulica nie je viazaná na radovú výstavbu domov. Po dohode s majiteľom - možnosť dokončenia domu podľa projektovej dokumentácie na kľúč. Šírka 28 m, dĹžka 30 m Viac info u makléra.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.