Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 3 - izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh ul. Západná.

Cena: 116 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Západná
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:74 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 3
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110082
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 3 - izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh ul. Západná.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=KuyUjKVxvxL

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/BloRxUwNF_o

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3 - izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh. Byt s rozlohou 74 m2 sa nachádza na 1. poschodí zatepleného panelového bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá pozostáva z výmeny nových elektrických rozvodov, nové plávajúce podlahy v celom byte, vymenené Eurookná, jadro murované, na radiátoroch sú merače tepla. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Byt má balkón a vlastnú pivnicu. V suteréne bytového domu sa okrem pivnice nachádzajú aj 2 veľké miestnosti, ktoré slúžia ako spoločný priestor pre obyvateľov domu. V prípade záujmu v byte zostáva všetko zariadenie zobrazené na príslušnej fotodokumentácii, okrem kuchynského stola a stoličiek. Bytový dom má odsúhlasenú výstavbu nového výťahu, výmenu nových zvončekov a elektrického vrátnika, zateplenie pivníc a nové elektrické osvetlenie v spoločných častiach. V blízkosti sa nachádza všetka občianska vybavenosť napr. OC Južanka. Maklér odporúča vidieť!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.