Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Stankovce.

Cena: 79 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Stankovce
Ulica:Malé Stankovce
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:80 m2
Plocha pozemku:485 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110042
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Stankovce.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=ndg6ebDP4cD

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/NBS-5DWZzu4

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Trenčianske Stankovce, časť Malé Stankovce. Dom s úžitkovou plochou cca. 80 m2 je postavený na rovinatom pozemku o výmere 485 m2. Dom je postavený z tehly a patrí k nemu garáž a menšia hospodárska budova.

Na dome boli vymenené plastové okná, radiátory a kotol na vykurovanie cca. pred 5 rokmi. Pred 4 rokmi bol dom podrezaný a boli preizolované základy. Inak je dom v pôvodnom stave.

Na pozemku sú dovedené inžinierske siete: obecný vodovod, elektrická a plynová prípojka, žumpa, v mesiaci máj 2020 povinnosť pripojenia k verejnej kanalizácii.

Dispozične dom pozostáva:

Pivnica

1. nadzemné podlažie: zádverie, chodba, kuchynský kút, vstup do pivnice, izba so šatníkom/komorou, kúpeľňa

2. nadzemné podlažie: izba, vstup na terasu


Dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D prehliadke, alebo video prezentácii.Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.
Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.