Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj veľmi pekný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh, ul. Novomeského.

Cena: 92 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:L. Novomeského
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:68 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:4 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110033
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj veľmi pekný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh, ul. Novomeského.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=LLcCcqzFNTD

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/Ohe0IW5HB0w

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj veľmi pekný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trenčíne, sídlisko Juh, ul. Novomeského. Byt o rozlohe 68 m2 sa nachádza na 4.p. v panelovom zateplenom bytovom dome. Byt prešiel  výraznou  rekonštrukciou. V roku 2015 bola vymenená kuchynská linka aj so vstavanými spotrebičmi, v roku 2012 výmena okien + vymurovanie bytového jadra s novými obkladmi a sanitou. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. K bytu prináleží aj balkón  o rozlohe cca 4m2 a pivnica v suteréne bytového domu.  Byt je ihneď po kúpe k dispozícii a predáva sa kompletne zariadený ako vidíte na priloženej fotodokumentácií. V prípade nezáujmu o niektoré z vecí, nie je problém po dohode s vlastníkom tieto veci  vypratať. V blízkosti bytového domu je všetka občianska aj obchodná vybavenosť (OC Južanka, kde okrem obchodných priestorov sú aj zdravotnícke zariadenia, lekáreň), škola, škôlka, zastávka MHD.  Maklér odporúča vidieť!!!


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

 

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.