Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

!!!! POSLEDNÝ DOM NA PREDAJ !!!!! novostavba 4-izbového rodinného domu (ktorý je súčasťou 2-domu) nachádzajúci sa v Trenčíne, časť Nozdrkovce.

Cena: 149 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Nozdrkovce
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:107 m2
Plocha pozemku:218 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110032
Virtuálna prehliadka
Panoráma: !!!! POSLEDNÝ DOM NA PREDAJ !!!!! novostavba 4-izbového rodinného domu (ktorý je súčasťou 2-domu) nachádzajúci sa v Trenčíne, časť Nozdrkovce.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=gRysgtv4L7P

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/YeNCdoM6dfE

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý je súčasťou 2-domu nachádzajúci sa v Trenčíne, časť Nozdrkovce, postaveného na rovinatom, slnečnom  pozemku o výmere 218 m2. Okrem toho k pozemku patrí aj spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste. Úžitková plocha domu je 107,72 m2, zastavaná 68,25 m2. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom s veľmi prakticky riešenou dispozíciou, ktorú si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. Dom je zatiaľ vo výstavbe, ktorá sa bude čoskoro ukončovať. Dom bude zateplený, zastrešený škridlovou strechou Bramac, okná plastové, 3-sklo, 6-komorové. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť, samostatné WC a priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu. Poschodie pozostáva z troch obytných miestností,  kúpeľne s vaňou, umývadlom a WC, všetky izby sú samostatné so vstupom priamo z chodby. Vykurovanie je riešené plynovým kondenzačným kotlom, v celom dome podlahové. Pripojenie bude na všetky inžinierske siete, voda, plyn,.elektrika, kanalizácia. Súčasťou projektu sú dve parkovacie miesta. Dom sa predáva v štádiu holodom, možnosť dohodnúť s investorom úplnú dostavbu na kľúč.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.