Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj novostavba rodinného domu (Bungalov) v obci Ivanovce 12 km od Trenčína.

Cena: 165 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Ivanovce
Ulica:ivanovska
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:98 m2
Plocha pozemku:457 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115110008
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj novostavba rodinného domu (Bungalov) v obci Ivanovce 12 km od Trenčína.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=dokeUXH5ZLF

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/ITwm1d74OMk

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu Bungalov v obci Ivanovce 12 km od Trenčína. Dom je v štádiu stavby, je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 457 m2. Samotný dom má úžitkovú plochu 98 m2 a zastavaná plocha predstavuje 119 m2. Dom sa nachádza na začiatku novovybudovanej časti rodinných domov v obci, veľkou prednosťou je umiestnenie v slepej ulici.

Dom sa predáva v štádiu HOLODOM. 

Dom bude napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod a kanalizáciu. Výhodou je pripojenie na optickú sieť. Plyn nie je.

Jedná sa o 4 izbový bungalov s dvomi kúpeľňami. Podrobné dispozičné riešenie môžete vidieť v priloženej foto - dokumentácii pôdorysu aj s výmerami jednotlivých častí domu. Farebnosť vizualizácie domu na foto je orientačná.

Stavba je riešená z tehly a zateplená polystyrénom o hrúbke 14 cm. Farebné prevedenie fasády si môže zvoliť kupujúci. Strecha bude sedlová, krytina škridla, strecha bude izolovaná 40 cm vatou.

Budú použité plastové okná, izolačné trojsklo.

Predpríprava na krb.

Vykurovanie podlahové, elektrický kotol.

Terasa 20 m2

Pozemok bude pre klienta upravený. 

Projekt neobsahuje parkovacie státie a oplotenie.

Predpokladané dokončenie do štádia HOLODOM je Marec/Apríl 2020.

Obhliadky aj rezerváciu je možné robiť okamžite.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.