Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 3 izbový byt s loggiou - čiastočná rekonštrukcia, 62 m2, Dubnica nad Váhom - Účko.

Cena: 79 990,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Pod Hájom
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:62 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109966
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 3 izbový byt s loggiou - čiastočná rekonštrukcia, 62 m2, Dubnica nad Váhom - Účko.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=DfLsuYjw6Uk

Video prehliadka TU

https://youtu.be/IQsTiUjbELg

Na predaj 3 izbový byt s loggiou - čiastočná rekonštrukcia, 62 m2, Dubnica nad Váhom - Účko. Byt sa nachádza na prízemí panelového bytového domu s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná so žalúziami, kuchynská linka na mieru. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Z kuchyne je vstup na loggoiu. Kúpeľňa je murovaná s klasickou vaňou a WC je oddelené. Veľká obývacia izba je situovaná na východ. V celom byte je vkusné lino - pripomínajúce plávajúcu podlahu. Mesačné náklady na bývanie cca 160,-Eur / 4 osoby. Ku bytu patrí pivnica v suteréne bytového domu.

Bytový dom má elektronický vrátnik pri vstupe. Okolie plné zelene. Za panelákom je veľké detské ihrisko a nádherný výhľad na hory. V okolí je plná občianska vybavenosť. Byt vhodný pre rodinku s deťmi. Maklér odporúča.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.