Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 2-izbový byt v Trenčíne, ulica Beckovská o rozlohe 61 m2.

Cena: 74 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Beckovská
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:61 m2
Stav objektu:pôvodný stav
Poschodie:2 / 2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109960
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 2-izbový byt v Trenčíne, ulica Beckovská o rozlohe 61 m2.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=3bSsooTCeGN

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/iG6t80VIxuU

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v Trenčíne, ulica Beckovská o rozlohe 61 m2. Nachádza sa na 2. p. tehlového bytového domu. Byt je v pôvodnom stave, takže poskytuje možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, 2 obytných miestností, z toho jedna je priechodzia, nemá vstup z chodby. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke. K bytu prináleží mini balkónik a dve priestranné pivnice v suteréne bytového domu. Radiátory sú vybavené meračmi tepla. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť (škola, škôlka, zastávka MHD, nemocnica, potraviny), rýchla dostupnosť do centra mesta.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.