Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom Soblahov

Cena: 67 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Soblahov
Ulica:Soblahovská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:388 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1939
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinný dom  Soblahov

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=f595EVdMXoU

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/dCHp69-BQKg

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v centre obce Soblahov v pôvodnom stave, s pozemkom o rozlohe 388 m2. Dom je napojený na vodu, el.energiu, plyn, bez kanalizácie a žumpy. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, vedľajšej chodby kde je kotol a vstup na povalu, kúpeľne s WC, kuchyne, komory a 3 obytných miestností.  Dom je čiastočne podpivničený, cca 10 m2. Vykurovanie je ústredné, zánovným plynovým kotlom aj s radiatormy. Súčasťou zadnej časti domu je aj hospodárska miestnosť+samostatne stojaca hospodárska miestnosť. S výnimkou vykurovania a výmeny okna za plastové je dom v pôvodnom stave. Pozemok je mierne svahovitý, dom vhodný na rekonštrukciu. Výhodou je výborná poloha a primeraná veľkosť pozemku.

maklér odporúča!!!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO


Maklér:

makler
Maklér:Miloš Bartanus
Telefón:0903 44 16 22
E-mail:milos.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.