Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 2 izbový byt prerobený na 3 izbový- kompletná rekonštrukcia, 61 m2, Dubnica nad Váhom - Pod Hájom.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Pod Hájom
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:61 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109869
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 2 izbový byt prerobený na 3 izbový- kompletná rekonštrukcia, 61 m2, Dubnica nad Váhom - Pod Hájom.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=a1THa9yxkRo

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/qeIzr7ltozE

Na predaj 2 izbový byt prerobený na 3 izbový- kompletná rekonštrukcia, 61 m2, Dubnica nad Váhom - Pod Hájom. Byt sa nachádza na prízemí panelového bytového domu s výťahom. Prešiel kompletnou rekonštrukciou- nové plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy v celom byte, dlažba, sanita, znížené stropy s bodovým osvetlením, nová elektrika, zárubne aj interiérové dvere, nové vstupné dvere. Byt má veľkú vstupnú halu so samostatným výklenkom, ktorý sa dá využívať ako veľký šatník. Jadro je murované s rohovou vaňou a WC je samostatné. Kuchynská linka na mieru v tvare L - plynový sporák, elektrická rúra. Z kuchyne je vstup na nový zväčšený balkón. Obe izby majú rovnakú výmeru. Majiteľ izbu y kuchyne predelil priečkou a vznikli dve priechodne izby. Možnosť dať do pôvodného stavu. Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materály. Ku bytu patrí pivnica v suteréne bytového domu. Nízke mesačné náklady na bývanie cca 120,-Eur. Byt nie je zaťažený žiadnou hypotékou. Možnosť nasťahovania ihneď.

Bytový dom práve prechádza kompletnou rekonštrukciou- nové stupačky sú už hotové, strecha, zateplenie + nová fasáda, spoločné priestory, elektronický vrátnik pri vstupe do budovy, nové schránky a výhodou bude aj bezbariérový prístup. V okolí je plná občianska vybavenosť - škola, škôlka, lekár, nákupné centrum, detské ihriská. Okolie plné zelene. Vhodný pre rodinku s deťmi. Maklér odporúča.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.