Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 3-izbový byt v Novej Dubnici, ul. SNP o rozlohe 64 m2.

Cena: 77 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Nová Dubnica
Ulica:SNP
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:64 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109865
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 3-izbový byt v Novej Dubnici, ul. SNP o rozlohe 64 m2.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=SPHNyjuXs8j

Video prehliadka TU.

 https://youtu.be/tXg-jBeQiLE

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v Novej Dubnici, ul. SNP o rozlohe 64 m2. Byt sa nachádza na prízemí zatepleného bytového domu. V roku 2018 byt prešiel výraznou rekonštrukciou: nové murované jadro so sprchovým kútom, sanita, obklady, dlažby v kúpeľni a WC, výmena okien za plastové, plávajúce podlahy, nové interiérové dvere, nové vstupné bezpečnostné dvere. Taktiež boli vymenené stupačky, jedinú vec ktorú bude treba dorobiť je merná skriňa na WC. K bytu prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu. Dôležitým bodom je, že pivnice majú zateplený strop, tým pádom aj byt je zospodu izolovaný. Dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke. V prípade záujmu o byt v byte zostáva kuchynská linka, sporák, digestor. Ostatné veci možno ponechať len po dohode s majiteľom.  V tesnej blízkosti bytového domu je škola, škôlka, pešou chôdzou 3 minúty do centra mesta.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO


Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.