Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na prenájom 3-izbový exkluzívny, luxusne zariadený a klimatizovaný byt s 3 parkovacími miestami v Trenčíne.

Cena: 1 350,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Gen. M. R. Štefánika
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:200 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:3 / 3
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109843
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na prenájom 3-izbový exkluzívny,  luxusne zariadený a klimatizovaný byt s 3 parkovacími miestami v Trenčíne.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=t3q9xpftQ1U

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/6Vx5Onj1nWs

Záujemca neplatí žiadnu províziu realitnej kancelárii.

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na prenájom 3-izbový exkluzívny,  luxusne zariadený a klimatizovaný byt s 3 parkovacími miestami v Trenčíne, ul. Štefánikova. Byt sa nachádza na 3. poschodí, pozostáva z obývačky s kuchyňou aj s jedálenskou časťou (so vstupom na priestranný balkón) + 2 samostatných izieb, každá so šatníkom, kúpeľne s rohovou vaňou a WC + samostatné WC s umývadlom. + byt má exkluzívne zastrešenú terasu so saunou a vírivkou so schodiskom na  strechu s priestrannou oddychovou zónou, kde je pergola so sedením a ďalšou vírivkou, exkluzívne upravená na relaxáciu. Zariadenie a dispozíciu bytu si môžete pozrieť na priloženej virtuálnej prehliadke. Celý objekt v ktorom sa byt nachádza je zabezpečený alarmom, kamerovým systémom a elektronickou vstupnou bránou s diaľkovým ovládaním pre prístup k spomínaným parkovacím miestam.  V prípade záujmu o prenájom sa platí pri podpise zmluvy 1 mesačný nájom vo výške 1.350 € (nájom je aj s energiami) + depozit vo výške 2.700 €. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Majiteľ si neželá akékoľvek domáce zvieratá.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.