Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt, 83 m2, pôvodný stav, Dubnica nad Váhom - Pod kaštieľom.

Cena: 82 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Pod kaštieľom
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:83 m2
Stav objektu:pôvodný stav
Poschodie:0 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109837
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt, 83 m2, pôvodný stav, Dubnica nad Váhom - Pod kaštieľom.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=kyZdXPfbZrp

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/x725qO73fCM

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt, 83 m2, pôvodný stav, Dubnica nad Váhom - Pod kaštieľom. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí panelového bytového domu s výťahom. Je v pôvodnom stave - iba v kuchyni a izbe sú plastové okná. Vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Izby sú nepriechodné a dostatočne veľké. Z obývacej izby je veľká loggia, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou. Ku bytu patrí murovaná pivnica v suteréne. V okolí je plná občianska vybavenosť - škola, škôlka, lekáreň, obchody. Okolie plné zelene s detským ihriskom. Byt je vhodný pre rodinu s deťmi.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou - zateplenie, nová strecha, vymenené stupačky, nové spoločné priestory, elektronický vrátnik pri vstupe, nové schránky. Je naplánovaná aj výmena výťahu za nový moderný.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO..

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.