Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj dva domy v obci Trenčianska Turná.

Cena: 173 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Turná
Ulica:Trenčianska Turná
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:3
Úžitková plocha:180 m2
Plocha pozemku:692 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109832
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj dva domy v obci Trenčianska Turná.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=kLxivvhFkqL

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/GJu_sjB3yus

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj dva domy v obci Trenčianska Turná,  novostavbu prevádzkovej budovy  vhodnú na podnikanie s úžitkovou plochou 105 m2 a starší rodinný dom so zastavanou plochou 93 m2.  Prevádzková budova postavená v roku 2017 - jedná sa o jednopodlažný objekt s garážou, postavený z YTONGU, strecha - železobetónová doska, celý objekt je pripravený na nadstavbu, okná plastové - trojsklo, na terase elektrická markíza, objekt napojený na všetky inžinierske siete (el.energia, voda, plyn, kanalizácia), vykurovanie ústredné, plynovým kotlom, budova vybavená alarmom, kamerovým systémom a internetom. Budova je vhodná pre sídlo firmy, pozostáva z veľkej kancelárie, priestrannej garáže, skladu, kuchynky, sociálneho zariadenia. Budovy stoja na pozemku o rozlohe 692 m2, na pozemku je vydláždené parkovisko pre viac áut.  Rodinný dom je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. Dispozične pozostáva z dvoch veľkých obytných miestností, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC, chodby.  Cena je uvedená bez DPH. Predávajúci má povinnosť odviesť DPH, v prípade ak záujemca o kúpu bude platca DPH, možnosť odpočítania dane. V prípade ak bude neplatca, k cene je potrebné pripočítať sumu DPH vo výške 20%.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.