Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj stavebný pozemok v Trenčíne, Zlatovce, Na vinohrady.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Pozemky
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Plocha pozemku:1209 m2
 
ID inzerátu:111111115109829

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/GqrLfvxyh0M

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v Trenčíne, Zlatovce, Na vinohrady. Pozemok o výmere 1209 m2 s rozmermi 17m x 80m ( mínus 161 m2 odsek podľa priloženej katastrálnej mapy), je situovaný v zastavanom území obce. Pozemok je rovinatý. Na pozemku sa nachádza záhradný domček. Pozemok sa skladá z dvoch parciel:  pozemok C-KN parcela číslo 1526/1 záhrada s celkovou výmerou 978 m2, pozemok C-KN parcela číslo 1526/2 záhrada s celkovou výmerou 231 m2.

Inžinierske siete sú situované priamo pri pozemku - obecný vodovod, elektrická pripojenie, kanalizácia, plyn.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.