Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj polyfunkčný objekt so zabehnutou Pizzeriou a bowlingom, Ilava - centrum mesta.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Ilava
Ulica:Mierové námestie
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1200 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109809
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj polyfunkčný objekt so zabehnutou Pizzeriou a bowlingom,  Ilava - centrum mesta.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=PZCfKN8Sy2Q

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/EJ4KOjCgRfk

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt so zabehnutou Pizzeriou a bowlingom,  Ilava - centrum mesta. Polyfunkcia má dve podlažia. Prízemie je využívané ako Pizzeria s bowlingom. Prvé podlažie sú nájomné byty - plne obsadené. Možnosť dostavby druhého podlažia na ďalšie 4 nájomné byty - 2 x 2 izbový, 3 izbový a 4 izbový. Architektonická štúdia k dispozícii u makléra. Prízemie budovy má taktiež ďalšie dva priestory vhodné na prenájom cca 10 m2. Vhodné na obchodný priestor, alebo predajňu rýchleho občerstvenia..

Celá budova prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2014. Nové rozvody elkktriky, podlaha, okná, nová Bowlingová dvojdráha - možnosť hrania detí po výsuve bočných koľají. Kompletne zariadená reštaurácia s plne vybavenou kuchyňou. K Pizzerii patrí aj veľká terasa 250 m2. Prevádzka je zabehnutá so stálou klientelou a rozvozom pizze. V budove je nový repasovaný výťah na prvé nadzemné podlažie. 

Na prvom nadzemnom podlaží sú 4 bytové jednotky - kuchynská linka aj sociálne zariadenie priamo v bytoch. Na chodbe sú ´dalšie sociálne zariadenia apráčovňa, ktoré sú nájomníkom k dispozícii. Veľká zasadacia mietnosť sa dá využiť na rodinné oslavy, poprípade prerobiť na ďalšie byty s možnosťou prenájmu.

Viac info u makléra.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.