Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 3 izbový byt v Trenčíne, Inovecká ulica.

Cena: 88 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Inovecká
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:78 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111115109802
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 3 izbový byt v Trenčíne, Inovecká ulica.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=cKxFCgUyBx1

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/7PsRiDuzOy8

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt v Trenčíne, Inovecká ulica. Byt s úžitkovou plochou 78 m2 je situovaný v panelovom bytovom dome na 10. poschodí z 11 s dvoma výťahmi. K bytu patrí balkón a pivnica v suteréne. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii - zateplenie, spoločné priestory, vstup do domu, nové výťahy.

Samotný byt je po staršej rekonštrukcii, jadro je murované, wc je spojené s kúpeľňou. Byt je priestranný, je tu dostatok odkladacieho priestoru.

Orientácia bytu je východ - severo - západ.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 130€.

Kedže sa jedná o širšie centrum mesta, v tesnej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Podrobné dispozičné si môžete pozrieť v našej 3D prezentácii, prípadne video prehliadke.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.